Filtruj

Praca Pompy - Ostróda

1-3 z 3 ofert pracy

Handlowiec ds. elektryki, fotowoltaiki, pomp ciepła Ostróda

DOKO SP. Z O.O.DOKO SP. Z O.O.
Ostróda

Hurtownia Elektrotechniczna DOKO poszukuje kandydata na stanowisko handlowiec ds. elektryki, fotowoltaiki, pomp ciepła, na terenie Ostródy. Obowiązki: -Konsekwentna i skuteczna sprzedaż w dziedzinie elektryki, fotowoltaiki, pomp ciepła, -Doradztwo techniczne oraz prezentowanie oferty dostosowanej...

18.03.202418.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

HYDRAULIK

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Rudzienice-Karłowo

Numer oferty: StPr/24/1471Obowiązki:Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, kotłowni, pomp ciepła, instalacji solarnych, przydomowych oczyszczalni ścieków, systemów kominkowych, armatury sanitarnej.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozos...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

HYDRAULIK

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY HYDRO-LUX KAMIL ŁOPATYŃSKIZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY HYDRO-LUX KAMIL ŁOPATYŃSKI

Zakres obowiązków: Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, kotłowni, pomp ciepła, instalacji solarnych, przydomowych oczyszczalni ścieków, systemów kominkowych, armatury sanitarnej. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagane doświadczenie w zawodzie h...