Filtruj

Praca Pomysly - Sucha

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI UDT DO OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYCH

nowa oferta
ROJO SP. Z O.O.ROJO SP. Z O.O.
Sucha

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: przyjmowanie dostaw przygotowywanie wysyłek dostarczanie materiałów produkcyjnych do wskazanych odcinków prowadzenie dokumentacji magazynowej dbałość o prawidłowy obieg dokumentów kontrolowanie stanu produktów w magazynie Wymagania: wykształcenie - średni...

26.04.202426.04.2024

kierownik działu handlowego (branża techniczna)

RANDSTADRANDSTAD
Pleszew

Jeśli zarządzanie zespołem sprzedaży, realizacja wyznaczonych celów biznesowych w branży technicznej nie jest Ci obce - zapraszamy do złożenia aplikacji!Dla naszego klienta, producenta z branży technicznej poszukujemy doświadczonego kierownika, który poprowadzi zespół przedstawicieli handlowych. ofe...

19.04.202419.04.2024

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Pleszew

Jeśli zarządzanie zespołem sprzedaży, realizacja wyznaczonych celów biznesowych w branży technicznej nie jest Ci obce - zapraszamy do złożenia aplikacji! Dla naszego klienta, producenta z branży technicznej poszukujemy doświadczonego kierownika, który poprowadzi zespół przedstawicieli handlowych. ...