Filtruj

Praca Poradnia - Zamość

1-2 z 2 ofert pracy

PIELĘGNIARKA

PORADNIA OKULISTYCZNA SOKOLI WZROK STANISŁAW MISZTALPORADNIA OKULISTYCZNA SOKOLI WZROK STANISŁAW MISZTAL
Zamość

Zakres obowiązków: Wykonywanie czynności diagnostycznych w tym dokonywanie pomiarów podstawowych, obsługa sprzętu i aparatury medycznej, przygotowywanie chorego do badań diagnostycznych, zapewnianie jakości opieki pielęgniarskiej/przestrzeganie procedur. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe ...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENTKA MEDYCZNA

Zamość

Zakres obowiązków: Rejestracja pacjentów, wprowadzanie danych, rejestrowanie przebiegu wizyty lekarskiej, obsługa sprzętu biurowego. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - komunikatywność umiejętność - obsługa komputera umiejętność - dobra organiz...