Filtruj

Praca Poradnictwo - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

TERAPEUTA -PSYCHOLOG

ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI MAGNOLIAŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI MAGNOLIA
Opole

Zakres obowiązków: a) praca terapeutyczna z osobami z zaburzeniami psychicznymi (z niepełnosprawnością intelektualną, z chorobą psychiczną, demencją starczą), b) prowadzenie poradnictwa i wsparcia psychologicznego. ; praca w godz. 8-16 Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) Niezb...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Opole

Numer oferty: StPr/24/1134Obowiązki:a) praca terapeutyczna z osobami z zaburzeniami psychicznymi (z niepełnosprawnością intelektualną, z chorobą psychiczną, demencją starczą),b) prowadzenie poradnictwa i wsparcia psychologicznego.; praca w godz. 8-16Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe...

Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie

LOGOPEDA

ŚWIETLICA TERAPEUTYCZNA W LEWINIE BRZESKIMŚWIETLICA TERAPEUTYCZNA W LEWINIE BRZESKIM
Lewin Brzeski

Zakres obowiązków: Prowadzenie terapii logopedycznej z dziećmi i młodzieżą, indywidualnej lub w małej grupie. Stała współpraca z rodzicami dziecka w czasie terapii. Prowadzenie konsultacji i poradnictwa logopedycznego. Diagnozowanie dzieci. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umieję...

09.05.202409.05.2024