Filtruj

Praca Porzadkowanie Dokumentow - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

Asystent/asystentka (staż z możliwością stałej pracy)

RYSZARDRYSZARD
Szczecin

Zadania: praca w biurze i w terenie - dostarczanie i odbiór dokumentów wspomaganie zespołu w obsłudze bieżących zadań porządkowanie dokumentów współpraca ze zleceniodawcami i odbiorcami Wymagania: zameldowanie w Szczecinie celem ew. zarejestrowania w Powiatowym Urzędzie Pracy znajomość MS Off...

29.04.202429.04.2024
Praktykapraktyka

Specjalista ds. obsługi klienta w hurtowni i sklepie internetowym

SZYMONSZYMON
Szczecin

Hurtownia zaopatrzenia cukierni, piekarni, lodziarni i gastronomii Zamorscy Sp.j., właściciel sklepu internetowego Upieczmy.to poszukuje kontaktowej osoby do pracy w zespole obsługi klienta w biurze w Przecławiu. Szukamy osoby: komunikatywnej i lubiącej kontakt z ludźmi umiejącej łagodzić i rozwi...

24.01.202424.01.2024
od 5100 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Rejestratorka medyczna/ Rejestrator medyczny

NEWMEDICALNEWMEDICAL
Szczecin

Centrum Diagnostyki Obrazowej Newmedical poszukuje kandydata do pracy na stanowisko REJESTRATORKA MEDYCZNA/ REJESTRATOR MEDYCZNY Zakres obowiązków: bezpośrednia oraz telefoniczna rejestracja pacjentów rozliczanie świadczeń wykonywanych dla NFZ, placówek zewnętrznych oraz pacjentów prywatnych ob...

05.07.202305.07.2023
od 4500 zł