Filtruj

Praca Pos - Zakrzewo

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. trade marketingu

nowa oferta
FUSION LABSFUSION LABS
Zakrzewo

Jeśli nie boisz się słów: brak miejsca na półce i nie można, a do tego kręci Cię kiedy konkurencja jest mniej widoczna-zapraszamy. Dajemy dużo swobody i samodzielności. Korpo vibe - nie jest nam bliski. Mamy za to rozpoznawalne produkty i nowych klientów, którzy czekają na pojawienie się kogoś, kto ...

10.06.202410.06.2024

Zakrzewo

Zadania: Udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych materiałów POS (wraz z zewnętrznymi partnerami oraz działem graficznym) Współpraca z działem sprzedaży w celu dostosowania działań do partnerów handlowych Proaktywność w poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań Samodzielność w doborze partnerów i p...

26.04.202426.04.2024

Praca Kelner/Barman

ANDRZEJ KARDACHANDRZEJ KARDACH
Nowy Tomyśl

Restauracja Gala w Nowym Tomyślu przyjmie do pracy na stanowisko kelner/barman Wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Dyspozycyjność Umiejętność pracy w zespole Obsługa systemu Gastro POS Chęć do pracy Aktualna książeczka sanepidowska Oferujemy: Umowę zlecenie Elasty...

14.05.202414.05.2024