Filtruj

Praca Posadzkarz - Marki

1-3 z 3 ofert pracy

Przyjmę Posadzkarza Łatowego W-wa Marki 6pln za m2

MIXOKRETMIXOKRET
Marki

Potrzebny Łaciarz (łatowy) do posadzek place 6pln za m2 Zapewniam mieszkanie Marki/WarszawyTYLKO POLACYNa e-maile nie odpisuje kontakt wyłącznie telefoniczny...

07.05.202407.05.2024

Posadzkarz - wykonywanie posadzek żywicznych

DANIEL RUSZCZAKDANIEL RUSZCZAK
Łomianki

ERADUR to szwedzki producent i wykonawca posadzek żywicznych. Naszą specjalnością są posadzki przemysłowe z żywicy epoksydowej i posadzki poliuretanowe. Jesteśmy obecni na rynku polskim od ponad 20 lat. Mamy ugruntowaną pozycję w branży. Siedziba firmy znajduje się w Łomianki-Sadowa. Obecnie poszuk...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POSADZKARZ

Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres obowiązków: Wykonywanie posadzek betonowych. Praca przy mikrokrecie. Wymagania: wykształcenie - budowlane zasadnicze zawodowe język obcy - polski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) język obcy - rosyjski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio za...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0352 s