Filtruj

Praca Posadzkarz - Police

1-2 z 2 ofert pracy

POSADZKARZ

FLOOR-INTEC ROMUALDA LEHMAN VIACHASLAU PASHKOUSKI S.C.FLOOR-INTEC ROMUALDA LEHMAN VIACHASLAU PASHKOUSKI S.C.
Police

Zakres obowiązków: Praca w brygadzie przy przygotowaniu podłoża i wykonaniu posadzek żywicznych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe język obcy - niemiecki (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) język obcy - angielski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, ...

31.07.202431.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Oferta pracy/posadzki z żywicy

ADRIANADRIAN
Szczecin

Firma Floorlux poszukuje osób na stanowisko: Posadzkarz Miejsce pracy: DE WYMAGANIA : Dobra sprawność fizyczna Chęci do pracy,nauki Mile widziane doświadczenie W przypadku osób UA ,wymagany język polski (komunikatywnie),pozwolenia na prace w UE OFERUJEMY : stabilne zatrudnienie atrakcyjne w...

14.08.202414.08.2024
od 12000 zł