Filtruj

Praca Posadzkarz - Szczuczyn

1-3 z 3 ofert pracy

POSADZKARZ

TOMASZ NIEBRZYDOWSKI WIBRA POSADZKI PRZEMYSŁOWETOMASZ NIEBRZYDOWSKI WIBRA POSADZKI PRZEMYSŁOWE
Szczuczyn

Zakres obowiązków: praca przy wylewaniu posadzek przemysłowych na terenie kraju Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Posadzkarz mile widziana umiejętność wykonywania zawodu...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POSADZKARZ / KIEROWCA

Szczuczyn

Zakres obowiązków: Prace posadzkarskie Prowadzenie busa Praca w delegacji Praca na terenie kraju Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Mile widziane doświadczenie w zawodzie...

25.04.202425.04.2024

posadzkarz, zacieracz, procownik budowlany

MARCINMARCIN
Grajewo

Firma ORTON PGP zatrudni posadzkarza/zacieracza. Praca w delegacji od zaraz przy wykonywaniu posadzek przemysłowych. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, zwrot kosztów dojazdów, Więcej informacji telefonicznie pod numerem 50*****41...

11.04.202411.04.2024