Filtruj

Praca Powiatowy Urzad - Lubsko

1-3 z 3 ofert pracy

Starszy kontroler weterynaryjny

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Lubsko

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Żarach z/s w Lubsku Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy kontroler weterynaryjny do spraw zdrowia i ochrony zwierząt Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Żarach z/s w Lubsku Starszy kontroler weterynaryjny Zakres zadań...

26.03.202426.03.2024

ROBOTNIK GOSPODARCZY

nowa oferta
Chojnowo

Zakres obowiązków: - utrzymanie porządku na terenie szkoły, - drobne prace remontowe i renowacyjne pomieszczeń i obiektów szkolnych, - utrzymywanie w czystości na obiektach szkolnych Wymagania: wykształcenie - podstawowe oferta w ramach robót publicznych, dostępna dla osób bezrobotnych zarejestrow...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Szukamy ludzi! Nie CV! Praca zdalna bez doświadczenia! Tygodniówki!

SPECJALISTA DS. REKRUTACJISPECJALISTA DS. REKRUTACJI
Żary

Nie musisz mieszkać w danej lokalizacji aby aplikować pod ogłoszeniem! Sposobów na zarabianie w Internecie jest wiele. Jedne są lepsze, inne są całkiem złe,jeśli jeszcze nie wiesz, co Cię kręci – z nami będziesz mógł spróbować swoich sił w branży w której inflacja działa na Naszą korzyść! Kładziemy...

19.04.202419.04.2024
od 3500 zł