Filtruj

Praca Pracodawca Niemiecki - Wadowice

1-3 z 3 ofert pracy

TRENER DO PROWADZENIA ZAJĘĆ EFEKTYWNEJ NAUKI

nowa oferta
ALEKSANDRA ORZEŁ MAGIC KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGOALEKSANDRA ORZEŁ MAGIC KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO
Wadowice

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć efektywnej nauki licencjonowaną metodą Odyseja Neuronów. Praca z dziećmi, nastolatkami i osobami dorosłymi. W ramach oferowanej pracy można zyskać: praktyczną znajomość neurodydaktycznych założeń efektywnej nauki, nowe umiejętności dydaktyczne, zdolność do posł...

11.06.202411.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Specjalista / Specjalistka ds. Należności z j. niemieckim

SGS GLOBAL BUSINESS SERVICES EUROPE SP. Z O.O.SGS GLOBAL BUSINESS SERVICES EUROPE SP. Z O.O.
Wadowice

Specjalista / Specjalistka ds. Należności z j. niemieckim Miejsce pracy: Wadowice Twój zakres obowiązków kontakt telefoniczny i mailowy z zagranicznymi firmami w językach niemieckim i angielskim dbałość o dobrą komunikację i płynność przepływu środków finansowych między naszymi klientami a firmą mon...

10.06.202410.06.2024
Wolontariatwolontariat

Elektromonter

nowa oferta
FBSERWIS S AFBSERWIS S A
Skawina

Elektromonter Miejsce pracy: Skawina Twój zakres obowiązków Utrzymanie i konserwacja instalacji elektrycznych niskiego i średniego napięcia Realizowanie okresowych przeglądów Usuwanie awarii instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia w obiekcie przemysłowym Nasze wymagania Przynajmniej 2...