Filtruj

Praca Pracownicy Budowlani Sp Z O - Kostrzyn Nad Odrą

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY

BUDOREM SP. Z O.O.BUDOREM SP. Z O.O.
Kostrzyn Nad Odrą

Zakres obowiązków: Prace budowlane i wykończeniowe Wymagania: wykształcenie - podstawowe Praca na wysokości powyżej 3m...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię majstra robót budowlanych

ENIGMA GROUP SP. Z O.O.ENIGMA GROUP SP. Z O.O.
Dębno

Zatrudnię majstra budowlanego w firmie zajmującej się budową dróg. Obowiązki: - wyznaczanie zadań pracownikom i stała kontrola realizacji prac- przestrzeganie zasad BHP - współpraca z kierownictwemWymagania: - prawo jazdy kat. B Oferujemy służbowy samochód. Więcej informacji pod numerem telefonu wsk...

12.06.202412.06.2024

Praca z zamieszkaniem bez kwalifikacji.

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Krzeszyce

Mam przyjemność zaproponować Państwu pracę w charakterze pracownika fizycznego do różnych prac pomocniczych związanych z produkcją materiałów budowlanych w naszej firmie. Pod nazwą: Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Betonów PREFABET K-ce Sp Z O.O 66-435 Krzeszyce ul: Sulęcińska 19. Zdjęcia można obej...

30.04.202430.04.2024
od 4300 zł