Filtruj

Praca Pracownicy Tymczasowi - Skierniewice

1-2 z 2 ofert pracy

Pracownik Produkcji

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Skierniewice

Zadania: · Obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na linii produkcyjnej · Samodzielne ustawianie maszyn i korygowanie parametrów · Kontrola prawidłowości przebiegu produkcji · Dbanie o czystość linii produkcyjnej Wymagania: · Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym · Samodziel...

08.06.202408.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Pracownik produkcji (m/k) - praca na wakacje!

TRENKWALDERTRENKWALDER

Zadania: praca na produkcji: układanie, pakowanie, foliowanie profili, dbanie o jakość produktu, prace magazynowe: kompletacja zamówień przy pomocy skanerów i tabletów. Oczekujemy: dyspozycyjności w okresie czerwiec-wrzesień 2024, precyzji i dokładności, gotowości do pracy w na III zmiany i w weeken...

07.06.202407.06.2024