Filtruj

Praca Pracownik Administracyjno Biurowy - Bełchatów

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych

TOMASZTOMASZ
Bełchatów

Nazwa stanowiska: Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych Miejsce pracy: Bełchatów Zakres obowiązków: • Obsługa korespondencji elektronicznej i tradycyjnej • Zarządzanie kadrami, rekrutacja nowych pracowników • Nadzór nad obiegiem dokumentów • Prowadzenie spraw administracyjnych związanych ...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ W DZIALE OPŁAT I OPOMIAROWANIA

Piotrków Trybunalski

Zakres obowiązków: prowadzenie spraw administracyjno-biurowych segregowanie dokumentów wstępna weryfikacja wpływających oświadczeń przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne średnie zawodowe wykształcenie - administracyjne wyższe (w tym licencjat) wykształce...

28.05.202428.05.2024

Pracownik administracyjno - biurowy

OLIMPOLIMP

Opis Agencja Usług Oświatowych Ośrodek Szkolenia Kierowców OLIMP s.c. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim Aleje Armii Krajowej 22a zatrudni osobę na stanowisku Pracownik administracyjno - biurowy Za co będzie odpowiedzialny Pracownik administracyjno - biurowy? kompleksowa organizacja i obsługa s...

21.05.202421.05.2024
od 4300 zł