Filtruj

Praca Pracownik Administracyjno Biurowy - Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie Zdrój Punkt Pobrań: pielęgniarka, położna, ratownik m.

ŚLĄSKIE LABORATORIA ANALITYCZNEŚLĄSKIE LABORATORIA ANALITYCZNE
Jastrzębie-Zdrój

Praca w Jastrzębiu-Zdroju dla pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, opiekunów medycznych. Rozpocznij karierę w badaj.to , nowej marce wywodzącej się ze Śląskich Laboratoriów Analitycznych ! Jeśli nie posiadasz gotowego CV, nie ma problemu - wystarczy, że podasz nam swój numer telefon...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

TECHNIKA OKIENNA PRODUKCJA HANDEL USŁUGI ALEKSANDER RDUCH & ZBIGNIEW BOREK SP. J.TECHNIKA OKIENNA PRODUKCJA HANDEL USŁUGI ALEKSANDER RDUCH & ZBIGNIEW BOREK SP. J.
Gogołowa

Zakres obowiązków: Przygotowywanie umów i aneksów z pracownikami, ewidencja czasu pracy, rozliczanie urlopów i nadgodzin i inne zadania związane z kadrami i pracą biurową. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Obsługa komputera, mile widziane doświadczenie zawodowe....

28.05.202428.05.2024

Specjalista ds. Administracyjno-księgowych

LINKHOUSELINKHOUSE
Rybnik

Cześć Szukamy świetnie zorganizowanej osoby, która zajmie się wsparciem naszej firmy na stanowisku Specjalista ds. Administracyjno-księgowych Do Twoich obowiązków będzie należało: Ścisła współpraca z zarządem i innymi działami firmy. Przygotowywanie dokumentów finansowych, raportów dla przełożonych....

od 5500 zł