Filtruj

Praca Pracownik Administracyjno Biurowy - Mińsk Mazowiecki

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik administracyjno-biurowy

PAULINA KULERPAULINA KULER
Wielgolas Brzeziński

Firma Kanitech zajmuje się doradztwem inżynieryjnym firmom zajmującym się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Realizujemy zadania od projekty poprzez dostawę i instalację oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się zespołem. Aktualnie poszukujemy osoby na st...

28.12.202328.12.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik biurowy w dziale sprzedaży - Praca od zaraz!!!

MONIKA JASZCZYKMONIKA JASZCZYK
Adamów

Firma z branży urządzeń hydraulicznych, producent pomp wodnych marki IBO, znajdująca się w A2 Warsaw Park, poszukuje na stanowisko Pracownik Biurowy w dziale sprzedaży Kogo szukamy ? Przede wszystkim osób które chcą pracować i angażują się w wykonywaną pracę, oraz mają już doświadczenie sprzedażo...

25.04.202425.04.2024
od 5300 zł

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

FEDRO SP. Z O.O.FEDRO SP. Z O.O.
Osieck

Zakres obowiązków: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W KADRACH. PRACA NA STANOWISKU ROZLICZAJĄCYM KIEROWCÓW, ZUŻYCIE PALIWA, URLOPY. SZEROKI ZAKRES OBOWIĄZKÓW DO KTÓREGO PRZYUCZYMY. Prace biurowe. Praca pod presją czasu i wymagająca skrupulatności. Doświadczenie mile widziane Wymagania: wykształcenie -...

23.02.202423.02.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0715 s