Filtruj

Praca Pracownik Administracyjno Biurowy - Nowa

1-3 z 3 ofert pracy

starszy inspektor nadzoru budowlanego

BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Nowy Targ

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Nowym Targu Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: starszy inspektor nadzoru budowlanego inspekcji i kontroli 34-400 Nowy Targ ul. Jana Kazimierza 22 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: prowadzenie...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Manager ds. personalnych McDonald’s Lubań

nowa oferta
MCDONALDS POLSKA SP. Z O.O.MCDONALDS POLSKA SP. Z O.O.
Zaręba

Szukasz firmy, w której możesz pracować na równych i uczciwych warunkach? Chcesz być częścią zgranego zespołu i móc liczyć na niego w każdych okolicznościach? Chcesz móc się rozwijać i mieć realne szanse awansu? Witamy w McDonald's Lubań! Manager ds. personalnych McDonald’s Lubań Osoba zatrudnion...

29.05.202429.05.2024
od 5040 zł

PRACOWNIK BIUROWY

SZCZEPAŃSKI JANUSZ PPHU PAWEŁSZCZEPAŃSKI JANUSZ PPHU PAWEŁ
Bolesławiec

Zakres obowiązków: Obsługa obiegu dokumentów firmy i korespondencji, inne prace administracyjno-biurowe, obsługa platformy sprzedażowej. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - Umiejętność obsługi urządzeń biurowych umiejętność - Obsługa komputera staż pracy ogółem - lata...

23.05.202423.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0824 s