Filtruj

Praca Pracownik B - Grudzeń-Kolonia

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię pracownika do produkcji płyt betonowych

ZBIGNIEWZBIGNIEW
Grudzeń-Kolonia

Zatrudnię pracownika do produkcji płyt betonowych. Zarobki do 6000 zł na rękę. Znoszenie płyt płatne dodatkowo płatne. Praca od zaraz. Więcej informacji pod numerem telefonu 50*******32. Ogłoszenie grzecznościowe....

21.04.202421.04.2024

Pracownik produkcji

Piotrków Trybunalski

Zadania: Obsługa maszyn i urządzeń do rozlewu produktów Obsługa etykieciarki Obsługa grawitacyjnego stanowiska do rozlewu kleju Pakowanie produktów na półautomatycznej linii do pakowania Rozlew produktów w opakowania handlowe Obsługa szorowarki Wymagania: Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków ...

04.04.202404.04.2024

Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych Kontrola jakości wyrobów gotowych Wykonywanie precyzyjnych prac Wymagania: Dyspozycyjność Zdolności manualne Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji lub przy obsłudze maszyn Oferta: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat Praca w s...

03.04.202403.04.2024