Filtruj

Praca Pracownik B - Mokrsko

211-213 z 213 ofert pracy

Pracownik Ochrony - obiekt produkcyjny - Galewice

SOLID SECURITY SP. Z O.O.SOLID SECURITY SP. Z O.O.
Galewice

Zakres obowiązków: Ochrona mienia kontrahenta Nadzór na ruchem osobowym i pojazdów Wymagania: Dyspozycyjność Zaangażowanie w realizacje powierzonych zadań Sumienność Niekaralność Mile widziane: Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umow...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Ochrony - obiekt produkcyjny - Wieruszów

Wieruszów

Zakres obowiązków: Miejsce pracy: Wieluń Ochrona mienia kontrahenta Nadzór na ruchem osobowym i pojazdów Wymagania: Dyspozycyjność Zaangażowanie w realizacje powierzonych zadań Sumienność Niekaralność Mile widziane: Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Oferujemy: Zatrud...

Praca - Elektryk utrzymania ruchu

P.V PREFABET KLUCZBORK S. A.P.V PREFABET KLUCZBORK S. A.
Kluczbork

P.V Prefabet Kluczbork S.A jest działającym od ponad 60 lat, producentem wyrobów betonowych, które mają zastosowanie m.in. w kanalizacji deszczowej i sanitarnej, infrastruktury drogowej, kolejowej, oczyszczania ścieków. P.V Prefabet Kluczbork S.A w trzech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrud...