Filtruj

Praca Pracownik Chlodni - Mokrsko

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Chłodni i Ekspedycji

CEDROB FOODS S. A.CEDROB FOODS S. A.
Mokrsko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca fizyczna na magazynie chłodni i ekspedycji Obsługa wózków widłowych i ręcznych WYMAGANIA: komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, uprawnienia na wózek widłowy – mile widziane OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie na p...

18.06.202418.06.2024

Zbieracz zamówień z WJO

CHARLIE WORKSCHARLIE WORKS
Kluczbork

Mamy dla Ciebie pracę w Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705). Poszukujemy osoby, która chce dołączyć do naszego Klienta - STEF - jako pracownik wózka wysokiego składowania. Jako zbieracz zamówień z uprawnieniami UDT zajmujesz się transportem wewnętrznym w magazynie. Obejmuje to przygotowywanie z...

24.06.202424.06.2024
od 61 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik działu pakowania

MATEUSZMATEUSZ
Kluczbork

Mamy dla Ciebie pracę w Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705). Co będziesz robić? Praca u naszego Klienta jest pracą bardzo wszechstronna. W firmie są różne działy. Jako pracownik pakowania będziesz pracować w jednym z tych działów. Twoje zadania będą następujące: Pakowanie/rozpakowywanie produ...

11.03.202411.03.2024
od 59 zł