Filtruj

Praca Pracownik Biura - Gliwice

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik porządkowy

Gliwice

Zadania: Dbałość o utrzymanie czystości na terenie zakładu (hala produkcyjna, biura, korytarze, stołówka) Właściwe i oszczędne korzystanie z powierzonego sprzętu i środków niezbędnych do utrzymania czystości Wymagania: Dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany Oferta: Oferta pracy ze stabilnym zatrudnieni...

15.04.202415.04.2024

Pracownik porządkowy w Amerykańskim Parku Rozrywki Twinpigs w Żorach

NOWE MIASTONOWE MIASTO
Żory

Amerykański Park Rozrywki Twinpigs poszukuje pracownika porządkowego do sprzątania biur, pokoi, toalet oraz utrzymania porządku na terenie Parku. WARUNKI ZATRUDNIENIA: umowa zlecenie praca sezonowa praca również w weekendy Kontakt telefoniczny wyłącznie w godzinach 8:00 - 16:00....

25.04.202425.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca| Sprzątanie| Sieroniowice| mycie sufitów| ul. Europejska

REKRUTACJA KATOWICEREKRUTACJA KATOWICE
Sieroniowice

Specjalizująca się w kompleksowym świadczeniu usług sprzątających firma Amlux, poszukuje pracowników serwisu sprzątającego do pełnienia obowiązków porządkowych na powierzchni terenie obiektu magazynowego na terenie Sieroniowic. Dokładna lokalizacja: Sieroniowice, ul. Europejska Czas pracy: praca ...