Filtruj

Praca Pracownik Biurowy - Dobiegniew

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY

nowa oferta
Dobiegniew

Zakres obowiązków: Wg. harmonogramu FP Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Wykształcenie średnie lub wyższe....

20.05.202420.05.2024

Pracownik administracji biurowej

MAREKMAREK
Trzebicz

Poszukuję samodzielnej, jasno myślącej osoby do rozliczeń produkcyjnych. Praca dodatkowa, godziny w zasadzie do ustalenia. Jeśli pracowałeś/pracowałaś wcześniej na jakiejkolwiek produkcji i choćby w minimalnym zakresie ją rozliczałeś/rozliczałaś to zapraszam. Wymagam dobrej znajomości środowiska ...

16.05.202416.05.2024
od 32 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik biurowy

PAULINAPAULINA
Drawski Młyn

Firma Efeturk Sp. z o.o. poszukuje pracownika biurowego. WYMAGANIA: sumienność punktualność doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku język angielski na poziomie podstawowym praca od 7.00-16.00 OBOWIĄZKI: bieżąca obsługa biura oraz dokumentacji biurowej praca w programie Excel, Word, Com...

19.10.202319.10.2023
od 4983 zł