Filtruj

Praca Pracownik Biurowy - Dwór

1-3 z 3 ofert pracy

INSPEKTOR BHP

nowa oferta
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKAOKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA
Nowy Dwór Gdański

Zakres obowiązków: Zakres czynności ( do głównych zadań należy ) : - przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych pracowników, - przydzielanie, ewidencjonowanie oraz kontrolowanie środków ochrony indywidualnej, - współdziałanie z pracodawcą oraz SIP, - egzekwowanie przestrzegania przez pracowni...

04.06.202404.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik biurowy fakturzysta

nowa oferta
JACEKJACEK
Sidzina

Firma transportowa zatrudni pracownika biurowego Główne obowiązki: Wystawianie faktur i not korygujących Sprawdzanie poprawności i korygowanie faktur Skanowanie/kserowanie/segregacja dokumentów Kontrola obiegu dokumentacji handlowej Przygotowywanie raportów CV lub informację o doświadczeniu z...

Zastępca Kierownika Sklepu w sieci Lewiatan

nowa oferta
PAWEGC1PAWEGC1
Rogoźnik

Poszukujemy osoby na stanowisko Zastępcy kierownika sklepu w sieci Lewiatan. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi szczegółami ogłoszenia. Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premii Możliwość rozwoju zawodowego Pracę w przyjazne...

od 5300 zł