Filtruj

Praca Pracownik Biurowy - Górki

1-3 z 3 ofert pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - STAŻ

Miejska Górka

Zakres obowiązków: - archiwizacja danych i dokumentów - obsługa beneficjentów i zdobycie umiejętności - obsługa urządzeń biurowych - obsługa komputera z zakresu środowiska Windows Office - zapozananie się z przepisami BHI i PPOŻ - zapozananie się zasadami prowadzenia kancelarii - wykonywanie zadań ...

29.05.202429.05.2024

Pracownik biurowy specjalista ds. zaopatrzenia/logistyki

ENVUN NENVUN N
Krzepice

Opis Firma ENVUN z siedzibą w Krzepicach działa na rynku od 2013 r. Jest jedną z największych hurtowni wyrobów hutniczych, oraz producentem drewna klejonego dla przemysłu drzewnego. Współpracuje z wieloma podmiotami gospodarczymi w kraju jak i zagranicą. Dzięki intensywnej ekspansji udało nam się na...

od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik biurowy

EDYTAEDYTA
Konopiska

EXPERT - to firma z 13 letnim doświadczeniem na rynku, naszymi odbiorcami są firmy oraz klienci indywidualni. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowiska: Administracji biurowej oraz obsługi klienta. Oczekiwania wobec kandydatki, kandydata: - Wykształcenie minimum śre...

24.05.202424.05.2024