Filtruj

Praca Pracownik Biurowy - Ostrów Mazowiecka

1-2 z 2 ofert pracy

Koordynator Magazynu

nowa oferta
REKRUTACJA PRACOWNIKÓW ANNA CICHOCKAREKRUTACJA PRACOWNIKÓW ANNA CICHOCKA
Ostrów Mazowiecka

Poszukuję osoby na stanowisko Koordynatora magazynu dla firmy z branży spożywczej (świeża żywność).Miejsce pracy: JawczyceZadania: Kontrola wysyłek, kontrola stanów magazynowych przed wysyłką i po wysyłce Zapewnienie właściwej organizacji pracy, w tym planowanie harmonogramów pracy Identyfikowanie z...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PRACOWNIK DO SPRAW OSOBOWYCH

Godlewo Wielkie

Zakres obowiązków: Obsługa kadr, ewidencja dokumentów Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office) Doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku pracownik biurowy Umiejętność obsługi urządzeń biurowych...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0596 s