Filtruj

Praca Pracownik Biurowy - Przeworsk

1-3 z 3 ofert pracy

Konserwator/pracownik gospodarczy

SPAW-MET SP. Z O.O.SPAW-MET SP. Z O.O.
Przeworsk

Miejsce pracy: Spaw-Met Sp z o.o. 37-200 Przeworsk ul. Łąkowa 5 Praca: jednozmianowa w godzinach 7-15 Główne zadania i obowiązki: -Utrzymanie w dobrym stanie technicznym infrastruktury firmy -Drobne naprawy i remonty pomieszczeń oraz instalacji hydraulicznych -Porządki (zamiatanie) przed budynk...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BIUROWY

Szówsko

Zakres obowiązków: Prowadzenie biura, kontakt z klientami, zakupy, obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie rejestrów, sporządzanie pism, kontrola nad korespondencją przychodząca i wychodzącą Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

10.05.202410.05.2024

Praca biurowa na 1/2 tatu

JAROBO.JAROBOJAROBO.JAROBO
Jarosław

Firma JAROBO SP. ZO.O. poszukuje pracownika na stanowisko administracyjno-biurowe . Praca na 1/2 etatu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00 w siedzibie firmy. Wymagana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. osoby zainteresowane proszę o kontakt, aby uzyskać więcej info...

08.05.202408.05.2024
od 2300 zł