Filtruj

Praca Pracownik Biurowy - Wysokie

Praca biur. adm. obsługa klienta. stacjonarnie Wojszyce Nie korporacja

PIOTRPIOTR
Wysoka

Zatrudniamy bez doświadczenia, jest to zbyt wąska dziedzina żeby liczyć na doświadczenie w tej branży. Firma rejestracjabdo.pl zajmuje się kompleksową obsługą firm i przedsiębiorstw w zakresie rejestracji oraz rozliczeń w systemie BDO (Baza Danych o Produktach i Opakowaniach oraz Gospodarce Odpada...

11.09.202411.09.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BIUROWY

WYSOKIE DACHYWYSOKIE DACHY
Wysokie Mazowieckie

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, prowadzenie biura sprzedaży. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - Obsługa komputera i internetu umiejętność - Komunikatywność...

10.09.202410.09.2024

Pracownik biurowy w firmie szkoleniowej

JAKUBJAKUB

Poszukujemy osoby na stanowisko biurowe do naszej dynamicznie rozwijającej się firmy z branży szkoleniowej. Jeśli jesteś zorganizowany, komunikatywny i potrafisz obsługiwać komputer, to właśnie Ciebie szukamy! Wymagania: Umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu Microsoft Office (Word...

27.08.202427.08.2024