Filtruj

Praca Pracownik Biurowy - Złotów

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY

nowa oferta
Złotów

Zakres obowiązków: wg programu stażu Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe...

16.05.202416.05.2024

MK SEATS SP. Z O.O.MK SEATS SP. Z O.O.
Krajenka

Zakres obowiązków: Prowadzenie komunikacji telefonicznej w językach obcych (angielski), Obsługa klienta. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - niemiecki (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 ...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca| Sprzątanie| Więcbork| obiekt biurowy| ul. Pocztowa

REKRUTACJA BYDGOSZCZREKRUTACJA BYDGOSZCZ
Więcbork

Specjalizująca się w kompleksowym świadczeniem usług sprzątających firma Amlux, poszukuje pracowników serwisu sprzątającego do pełnienia obowiązków porządkowych na obiekcie biurowym na terenie Więcborka. Dokładna lokalizacja: Więcbork, ul. Pocztowa Czas pracy: niepełen etat, od godziny do dwóch ...

30.04.202430.04.2024