Filtruj

Praca Pracownik Brygady - Brzesko

Płatny program stażowy BudujemyDobryStart – Inżynier w zespole Nadzoru Budowlanego

nowa oferta
DEKPOL BUDOWNICTWODEKPOL BUDOWNICTWO
Brzeg

Płatny program stażowy BudujemyDobryStart – Inżynier w zespole Nadzoru Budowlanego Miejsce pracy: Brzeg Twój zakres obowiązków Wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Budowy i Kierownikiem Kontraktu w nadzorze nad wykonywaniem prac budowlanych Stała weryfikacja poprawności parametrów pracy...

17.05.202417.05.2024
Kontraktkontrakt

MONTAŻYSTA BARIER DROGOWYCH

nowa oferta
STALPRODUKT WAMECH SP. Z O.O.STALPRODUKT WAMECH SP. Z O.O.
Bochnia

Zakres obowiązków: Montaż barier drogowych w pasach na terenie całego kraju, współpraca z pracownikami brygady w zakresie montażu barier, obsługa elektronarzędzi. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wykształcenie: brak wymagań. Mile widziana obsługa elektronarzędzi (istnieje m...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

POMOCNIK PRODUKCYJNY

nowa oferta
Niepołomice

Zakres obowiązków: Pomoc przy produkcji i obróbce wyrobów mięsnych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - angielski (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) język obcy - rosyjski (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) umiejętność - umiejętność ...