Filtruj

Praca Pracownik Budowlany Budynkow - Gorzów Wielkopolski

Specjalista ds. remontowo-budowlanych, Konserwator – Sprzątacz Posesji

nowa oferta
OGLOSZENIAOGLOSZENIA
Gorzów Wielkopolski

Poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. remontowo-budowlanych Miejsce pracy: Gorzów Wlkp. Opis stanowiska : przygotowanie i realizacja remontów oraz inwestycji, koordynowanie prac remontowych i udział w odbiorach, kosztorysowanie robót, nadzór techniczny nad budynkami, obsługa właści...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK PRACOWNIKA BUDOWLANEGO

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE HUBERT WŁODARCZYKUSŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE HUBERT WŁODARCZYK
Wielisławice

Zakres obowiązków: ocieplanie budynków + sucha zabudowa Wymagania: wykształcenie - podstawowe staż pracy ogółem - lata: 3 mile widziane umiejętności budowlane...

13.05.202413.05.2024

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0324Obowiązki:ocieplanie budynków + sucha zabudowaWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Prawo jazdy kat. BWykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:mile widziane umiejętności budowlaneMiejsce pracy: 66-500 Wielisławice 1/4, powiat: strzelecko-drezdenecki, w...