Filtruj

Praca Pracownik Budowlany Budynkow - Iława

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik budowlany

SLAWOMIRSLAWOMIR
Iława

Obowiązki: Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż zabudowy GK). Prace remontowe (renowacje łazienek, kuchni, salonów). Montaż elementów wyposażenia wnętrz (drzwi, okna, armatura sanitarna). Prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, ocieplanie bud...

07.06.202407.06.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - WYKOŃCZENIA

ZAKŁAD BUDOWLANY - MAR-BUD TUCHOLSKI ANDRZEJZAKŁAD BUDOWLANY - MAR-BUD TUCHOLSKI ANDRZEJ
Iława

Zakres obowiązków: stawianie budynków od podstaw, prace wykończeniowe Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Murarz Doświadczenie w zawodzie - koniecznie. Kontakt telefoniczny - 606 764 588 Andrzej Tucholski...

29.05.202429.05.2024

Poszukuje pracowników murarzy i pomocników , praca od zaraz

BUDMAR INVESTBUDMAR INVEST
Iława

Zatrudnię pracownika który będzie pracował razem z ludźmi i dbał o czystość w pracy.Praca w delegacji, zapewnione zakwaterowanie. Praca również w okolicach Iławy i w samej Iławie także.Zakres obowiązków:Prace budowlane związane z wznoszeniem domów jednorodzinnych i budynków inwentarskich oraz innych...

15.05.202415.05.2024