Filtruj

Praca Pracownik Budowlany Budynkow - Kalisz

Murarz | Pracownik / Pomocnik ogólnobudowlany - praca czeka na Ciebie

PRZEMEKPRZEMEK
Kalisz

Dołącz do Zgranego Zespołu Budowlanego! Zatrudniamy Pracowników Ogólnobudowlanych, Murarzy oraz Pomocników. Firma od lat działa w branży budowlanej na terenie powiatu kaliskiego, specjalizując się w budowie, wykończeniach oraz pracach remontowych m.in. przy budynkach jednorodzinnych oraz różnych wi...

06.03.202406.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY/MURARZ

MALER FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA PATRYK MIKULSKIMALER FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA PATRYK MIKULSKI
Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków: 1 zmiana 7-15 Wymagane doświadczenie na w.w stanowisku Prawo jazdy kat. B Stawianie budynków, ścianek, burzenie, ocieplanie Praca na terenie Ostrowa Wlkp i okolic Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B staż pracy ogółem - lata: 1...

29.04.202429.04.2024

Pracownik budowlany, docieplenia, elewacje

NIKODEMNIKODEM
Bugaj

Witam, poszukiwany pracownik budowlany z doświadczeniem przy dociepleniu budynków. Praca głównie na terenie powiatu kieleckiego przy domkach jednorodzinnych. Stawka zależna od umiejętności i doświadczenia. Więcej informacji pod nr. 79*****38....

08.03.202408.03.2024
od 25 zł