Filtruj

Praca Pracownik Budowlany Budynkow - Żywiec

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY

Żywiec

Zakres obowiązków: noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie; wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań; mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i zaprawa murarska; kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznyc...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

GRZEGORZ BYRSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE BUDGROMGRZEGORZ BYRSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE BUDGROM
Głębowice

Zakres obowiązków: Budowa domów, termomodernizacja (ocieplenie budynków) Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wykształcenie bez znaczenia. Wymagane doświadczenie 1 rok lub możliwość przyuczenia. Praca na terenie woj. Małopolskiego, Śląskiego dowóz do miejsca pracy zapewnia prac...

13.05.202413.05.2024

Praca- ocieplenia budynków-pomocnik-fachowiec

KORNELKORNEL
Bielsko-Biała

Firma budowlana z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży szuka pracowników do brygady ocieplenia budynków na terenie woj. śląskiego (siedziba Bielsko-Biała) Szukamy POMOCNIKÓW ORAZ FACHOWCÓW, posiadających chęci do pracy oraz nauki. **wymagania - Umiejętność pracy w zespole - Odpowiedzialność - S...

12.05.202412.05.2024