Filtruj

Praca Pracownik Budowlany Glazurnik - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK REMONTOWO-BUDOWLANY

PERFECTO JOANNA LESZCZYŃSKAPERFECTO JOANNA LESZCZYŃSKA
Gdańsk

Zakres obowiązków: Prace remontowe i wykończeniowe: szpachlowanie, malowanie, wykonywanie zabudowy gipsowo/kartonowej. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 doświadczenie jako płytkarz/glazurnik, ...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla brukarzy, glazurników, hydraulików, elektryków,

WOJCIECHWOJCIECH
Gdańsk

Szukamy doświadczonych i zaangażowanych pracowników budowlanych do naszego zespołu! Jeśli masz minimum 3 lata doświadczenia w branży budowlanej i jesteś ekspertem w swoim fachu, to chcielibyśmy Cię poznać! Poszukujemy: - Brukarzy - Glazurników - Hydraulików - Elektryków - Ogólnobudowlanych pracown...

24.03.202424.03.2024

Zatrudnimy: Pracownik budowlany Gdynia - więcej w treści ogłoszenia

REKRUTACJA.M.REKRUTACJA.M.
Gdynia

Firma Jujo poszukuje pracowników budowlanych do remontów i budowy domów w Gdyni : Elektryk Hydraulik Tynkarz Glazurnik Malarz Murarz Specjalista od elewacji Specjalista od wykończenia wnętrz Twoje zadania: Wykończenie wnętrz lub zewnętrznych części budynków z najwyższymi standardami jak...

10.11.202310.11.2023