Filtruj

Praca Pracownik Budowlany - Bochnia

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik Ogólnobudowlany rekrutacja 2024

nowa oferta
SWISS RECRUITERSWISS RECRUITER
Bochnia

SWISS RECRUITER SP. Z O.O. (KRAZ. 26036) - Jesteśmy wiodącą firmą która prowadzi rekrutacje dla największych Szwajcarskich firm z sektora budowlanego. Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio przez Szwajcarską firmę z pełną Szwajcarską umową o pracę. Dzięki dużemu doświadczeniu Tylko na rynku Szwajcarsk...

27.05.202427.05.2024

Pracownik magazynu/ magazynier - Dobczyce

nowa oferta
RAFAŁRAFAŁ
Dobczyce

MET-GAL sp. z o.o., właściciel marki ATM ,VERAMET oraz dystrybutor markowych okuć budowlanych i meblowych, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko Pracownik magazynu -- Magazynier Miejsce pracy: Dobczyce Region: małopolskie Opis stanowiska: Przyjmowanie oraz wydawanie towaru z magazynu Kon...

Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BUDOWLANY OFPR/24/0860 DP

nowa oferta
KAMIL KANIGOWSKI FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA KAMBUDKAMIL KANIGOWSKI FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA KAMBUD
Wilkowisko

Zakres obowiązków: wg. stanowiska, tapetowanie, szpachlowanie, malowanie ścian, prace wykńczeniowe, pozostałe prace remontowo- budowlane. Pracodawca zapewnia transport busem do miejsca wykonywania pracy (obecnie praca w okolicach Katowic), nocleg i wyżywienie (obiadokolacje). Praca pon.- piątek w go...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0593 s