Filtruj

Praca Pracownik Budowlany - Dębowo

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię pracowników budowlanych z doświadczeniem

SYLWESTER DROŻDŻSYLWESTER DROŻDŻ
Dębica

Zatrudnię pracowników budowlanych z doświadczeniem- praca przy posadzkach budowlanych. Praca w delegacji. Bardzo atrakcyjne warunki pracy ( zapewniamy nocleg i dojazd ). Wynagrodzenie brutto 8 000-10 000. Kontakt wyłącznie telefoniczny-695 887 362...

03.06.202403.06.2024

Kierownik Robót w Telekomunikacji-Ciechanów

SOLUTIONS 30SOLUTIONS 30
Ciechanów

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 ro...

04.06.202404.06.2024

KIEROWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

MADEJ WRÓBEL SP. Z O.O.MADEJ WRÓBEL SP. Z O.O.
Uniszki-Cegielnia

Zakres obowiązków: realizacja czynności w zakresie: zapewnienia utrzymania ciągłości procesu produkcyjnego nadzór nad opracowaniem i realizacją harmonogramu remontów i konserwacji maszyn, urządzeń i sieci energetycznych zapewnienie zaopatrzenia technicznego oraz nadzór nad realizacją usług prowa...

29.05.202429.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0747 s