Filtruj

Praca Pracownik Budowlany - Iława

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

MODUL8 FIRMA BUDOWLANA SŁAWOMIR BEDNAREKMODUL8 FIRMA BUDOWLANA SŁAWOMIR BEDNAREK
Iława

Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane związane ze stawianie budynków mieszkalnych (murowanie, tynkowanie, szpachlowanie, układanie glazury, montaż płyt regispowych, inne prace budowlane) Wymagania: wykształcenie - podstawowe Doświadczenie jako pracownik ogólnobudowlany - konieczne. Kontakt tele...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Iława

Numer oferty: StPr/24/1217Obowiązki:prace ogólnobudowlane związane ze stawianie budynków mieszkalnych (murowanie, tynkowanie, szpachlowanie, układanie glazury, montaż płyt regispowych, inne prace budowlane)Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Doświadczenie jako p...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Zatrudnię pracownika budowlanego

ZAKŁAD MURARSKI ŻÓRAŃSKI KAZIMIERZZAKŁAD MURARSKI ŻÓRAŃSKI KAZIMIERZ
Nowe Miasto Lubawskie

zatrudnię pracownika budowlanego ,praca na terenie Nowego Miasta Lub. i okolic.tel 609770332...