Filtruj

Praca Pracownik Budowlany - Rzeszów

Mobilny Przedstawiciel Handlowy (branża budowlana- pokrycia dachowe )

nowa oferta
DACH SYSTEM SP. J.DACH SYSTEM SP. J.
Rzeszów

Kim jesteśmy? Jesteśmy firmą z branży budowlanej z 27 - letnim doświadczeniem, dla której jakość i solidność są wyznacznikami pracy z Klientem. Utożsamiamy się z potrzebami inwestora, rozwiązując jego potrzeby na każdym etapie prowadzonej inwestycji. Prowadzenie obsługi na najwyższym poziomie je...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACA NA BUDOWIE OD ZARAZ

nowa oferta
USŁUGI BUDOWLANEUSŁUGI BUDOWLANE
Rzeszów

Firma Budowlana pilnie poszukuje fachowców w branży budowlanejPraca: zbrojarze .Miejsce pracy – aktualnie budowa mieszkaniowo- usługowa we Wrocławiu.Wypłata co miesiąc i na czas !!!W razie potrzeby pracownika wypłacamy zaliczki na poczet wynagrodzenia.Zapewnione zakwaterowanie i zjazdy co tydzień.Ob...

25.04.202425.04.2024

Praca w Firmie Budowlanej okolice Kolbuszowej - Organizacja Budowy

TOMASZTOMASZ
Kolbuszowa

Zakres obowiązków: - nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy w oparciu owymagania kontraktu, dokumentacje techniczną iharmonogramy - opracowywanie harmonogramów rzeczowo-finansowych - nadzór, koordynacja i bieżąca kontrola podwykonawców - systematyczne prowadzenie rozliczenia kosztowego podwy...

24.04.202424.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0578 s