Filtruj

Praca Pracownik Budowlany - Sępólno Krajeńskie

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY - OBSŁUGA KLIENTA

nowa oferta
WYROBY BETONOWE RYSZARD SZCZEPAŃSKIWYROBY BETONOWE RYSZARD SZCZEPAŃSKI
Sępólno Krajeńskie

Zakres obowiązków: Obsługa bezpośrednia i telefoniczna klienta. Wystawianie faktur. Obsługa programu Subiekt. Obsługa poczty e-mail. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - Znajomość branży budowlanej umiejętność - Doświadczenie zawodowe...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca -dział Ogród Wewnętrzny PSB Mrówka

nowa oferta
REMIGIUSZ PRZYSZLAKREMIGIUSZ PRZYSZLAK
Człuchów

Firma powstała w 1993 roku. W chwili obecnej Firma „DUET” ma swoje oddziały w Chojnicach, Sępólnie Krajeńskim i Czarnem oraz zakład stolarski w Kiełpinku. Łącznie zatrudniamy 150 osób, które stanowią dobrze dobrany zespół ludzi z doświadczeniem i znajomością rynku krajowego. Dysponujemy własnymi ś...

ELEKTRYK - atrakcyjne wynagrodzenie, praca w Niemczech

nowa oferta
AGENCJA PRACY KONCEPCJAAGENCJA PRACY KONCEPCJA
Tuchola

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śl...

19.05.202419.05.2024