Filtruj

Praca Pracownik Docieplen - Barycz

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK DO DOCIEPLEŃ

FIRMA BUDOWLANO-REMONTOWA I-PRIM IGOR PRĘCIKOWSKIFIRMA BUDOWLANO-REMONTOWA I-PRIM IGOR PRĘCIKOWSKI
Barycz

Zakres obowiązków: Klejenie styropianu, poziomowanie narożników, obrabianie okien, montaż parapetów, zaciąganie siatki, tynki ręczne. Praca na terenie województwa łódzkiego. Pracodawca zapewnia dojazd do/z pracy. Wynagrodzenie na godzinę od 36zł do 40 zł brutto. Umowa na okres próbny na 3 m-ce. P...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca przy docieplaniach

MARIUSZMARIUSZ
Końskie

Poszukuję pracowników z doświadczeniem do dociepleń, praca głównie w Warszawie, zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu...

27.05.202427.05.2024

Pracownika do dociepleń

MIREKMIREK
Końskie

Witam zatrudnie pracownika do dociepleń styropianem z umiejętnością zacierania struktury warunki do uzgodnienia telefonicznie...

14.04.202414.04.2024