Filtruj

Praca Pracownik Docieplen - Białystok

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Białystok

Numer oferty: StPr/24/1530Obowiązki:Wykonywanie prac związanych z dociepleniem, termoizolacją budybnków oraz wymiana i montaż okienWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodowe, technicznePozostałe wymagania:doświadczenie na podobnym stanowisku, praca na wysokoćsi pow. 3m.,wymagane pr...

05.06.202405.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

nowa oferta
TECH SERWIS 24 SP. Z O.O.TECH SERWIS 24 SP. Z O.O.
Białystok

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac związanych z dociepleniem, termoizolacją budybnków oraz wymiana i montaż okien Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe doświadczenie na podobnym stanowisku, praca na wysokoćsi pow. 3m.,wymagane prawo jazdy kat. B...