Filtruj

Praca Pracownik Dozoru - Krosno

1-3 z 3 ofert pracy

INSTALATOR/SERWISANT

CERBEX SP. Z O.O.CERBEX SP. Z O.O.
Krosno

Zakres obowiązków: Montaż oraz serwis systemów sygnalizacji włamania i napadu, systemów telewizji dozorowej, systemów sygnalizacji przeciwpożarowej, systemów kontroli dostępu. Praca w delegacji. Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe wykształcenie - techniczne zasadnicze zawodowe W...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Krosno

Numer oferty: StPr/24/0505Obowiązki:Montaż oraz serwis systemów sygnalizacji włamania i napadu, systemów telewizji dozorowej, systemów sygnalizacji przeciwpożarowej, systemów kontroli dostępu.Praca w delegacji.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:PRAWO JAZDY KAT. B*Wykształcenie:...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Młodszy Dyspozytor Dyspozycji Gazu - Polska Spółka Gazownictwa

POLSKA SP. Z O.O.POLSKA SP. Z O.O.
Jasło

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników. Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Młodszy D...

22.05.202422.05.2024