Filtruj

Praca Pracownik Drogowy - Ostrów Wielkopolski

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY (MECHANIKA/POMOC DROGOWA)

PHU PLUS- RADOSŁAW SIKORAPHU PLUS- RADOSŁAW SIKORA
Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków: Doświadczenie w pracy biurowej w dziedzinie - mechanika/pomoc drogowa 1 zmiana 7:00-15:00 Może być osoba, która pracowała na stanowisku wulkanizator, mechanik Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące zawód - Pracownik biurowy uprawnienie - Prawo jazdy kat. B staż prac...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doświadczony Kierowca do Zespołu Transportowego!

ŁUKASZŁUKASZ
Krotoszyn

Firma Stolrus poszukuje doświadczonego kierowcy, który dołączy do naszego zespołu. Jesteśmy dynamiczną firmą działającą w branży meblarskiej, która stawia na profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz satysfakcję naszych pracowników. Obowiązki: - Prowadzenie pojazdu ciężarowego zgodnie z obowiązującymi p...