Filtruj

Praca Pracownik Drogowy - Siemiatycze

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik Robót Drogowych – Inżynier Robót Drogowych

KOLIN POLSKAKOLIN POLSKA
Siemiatycze

Kierownik Robót Drogowych – Inżynier Robót Drogowych Miejsce pracy: Siemiatycze 17 – 300, ul. Ciechanowiecka 65 Zakres obowiązków Bezpośredni nadzór nad realizacja robót drogowych i ich koordynacją na danej sekcji, Bieżące monitorowanie założonego budżetu, harmonogramu, Prowadzenie dziennika budowy,...

17.04.202417.04.2024
Kontraktkontrakt

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - ASYSTENT INSPEKTORA NADZORU SPEC. DROGOWEJ

Siemiatycze

Zakres obowiązków: Obsługa komputera, wsparcie inżyniera Nadzoru, przygotowywanie pism i raportów, wizje w terenie Wymagania: wykształcenie - budowlane średnie branżowe wykształcenie - budowlane wyższe (w tym licencjat) umiejętność - tworzenie raportów umiejętność - umiejętność redagowania pism umi...

20.03.202420.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kierownik Wytwórni Mas Bitumicznych

STRABAG SP. Z O.O.STRABAG SP. Z O.O.
Boćki

Sukces zależy od pracy zespołowej! STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespoło...

24.04.202424.04.2024