Filtruj

Praca Pracownik Drukarni - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK DRUKARNI-DRUKARZ

GRAFORES REKLAMA-UPOMINKI-NADRUKI S.C.GRAFORES REKLAMA-UPOMINKI-NADRUKI S.C.
Rzeszów

Zakres obowiązków: -Obsługa i ustawianie maszyn do druku -Odpowiedzialność za jakość druku -Racjonalne i ekonomiczne gospodarowanie materiałami do produkcji -Bieżące prowadzenie dokumentacji produkcyjnej -Kontrola kolorystyki, jakości wydruku / zmiana ustawień maszyny -Nadzór nad maszynami zgodnie z...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik nadruków na odzieży

MARCINMARCIN
Rzeszów

Drukarnia MULTIMA w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje : Sortowacz / Operator prasy transferowej Miejsce pracy: Rzeszów, ul. Boya-Żeleńskiego 23 Zakres obowiązków: Sortowanie i przygotowanie odzieży reklamowej pod nadruk Obróbka wydruk pod nadruk Aplikowanie transferów na odzież na pra...

14.04.202414.04.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik działu marketingu / handlowego

OFFSET DRUK SP. Z O.O.OFFSET DRUK SP. Z O.O.
Głogów Małopolski

Drukarnia OFFSET DRUK Sp. Z O.O. zatrudni pracownika do działu marketingu/handlowego.Wymagania:- znajomość branży poligraficznej, będzie dodatkowym atutem- znajomość języka angielskiego i niemieckiego - warunek konieczny- samodzielność i elastyczność w działaniu- umiejętność analitycznego myślenia- ...

11.04.202411.04.2024