Filtruj

Praca Pracownik Dzialu Ksiegowosci - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. kadr i płac ze znajomością księgowości

ZWIĄZEK HARCERSTWA POLSKIEGO CHORĄGIEW KIELECKAZWIĄZEK HARCERSTWA POLSKIEGO CHORĄGIEW KIELECKA
Kielce

Poszukujemy specjalisty ds. kadr i płac ze znajomością księgowości!Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Kielecka poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: specjalisty ds. kadr i płac ze znajomością księgowości. Miejsce i czas wykonywania pracy: Kielce, na pełen etatZakres zadań wykonywanych na...

23.05.202423.05.2024

Opiekun osób starszych/opiekun medyczny

KSIEGOWOSCKSIEGOWOSC
Kielce

Opis stanowiska: Do zadań pracownika zatrudnionego na wyżej wskazanym stanowisku należeć będzie: · Zapewnienie opieki mieszkańcom DS. Nestor, · Pielęgnacja i higiena osób starszych, · Żywienie mieszkańców leżących, · Wykonywanie zadań wskazanych przez kierownika działu opiekuńczo-medycznego. W...

21.05.202421.05.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

ASYSTENT DS. ZAKUPÓW

ZAKŁAD ELEKTRONICZNY OMEGA SP. Z O.O.ZAKŁAD ELEKTRONICZNY OMEGA SP. Z O.O.
Morawica

Zakres obowiązków: Zarządzanie obiegiem dokumentacji zakupowej poprzez nadzór nad fakturami zakupu oraz kontakt z Działem Magazynu, Księgowości i Dostawcami. Wspieranie Specjalistów ds. Zakupów. Wymagania: wykształcenie - techniczne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: A2 - niższy...