Filtruj

Praca Pracownik Dzialu Przyjecia - Jelenia Góra

1-3 z 3 ofert pracy

Majster produkcji branży metalowej

PROKOSTAL ŁADZIŃSKI SP. Z O.O.PROKOSTAL ŁADZIŃSKI SP. Z O.O.
Jelenia Góra

Grupa Ładziński: poszukuje kandydatów na stanowisko: MAJSTER PRODUKCJI BRANŻY METALOWEJ Miejsce pracy Jelenia Góra Wymagania: - wykształcenie średnie, techniczne związane z branżą metalową, - znajomość rysunku technicznego ( umiejętność czytania dokumentacji technicznej) - doświadczenie w pra...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Starszy Magazynier Punktu Przyjęcia Bielizny

REKRUTACJAREKRUTACJA

Dyrektor Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: Pracownik gospodarczy – starszy magazynier Punktu Przyjęcia Bielizny Opis stanowiska: przyjmowanie i segregacja brudnej bielizny zdanej z oddziałów szpitalnych, rozkład...

13.06.202413.06.2024

Kierownik zmiany gastronomii

TERMY KARKONOSZETERMY KARKONOSZE
Podgórzyn

Zakres obowiązków:⁃ Współpraca z Kierownikiem Gastronomii oraz Szefem Kuchni⁃ Profesjonalna obsługa Gości w restauracji podczas śniadań oraz a la carte zgodnie z obowiązującymi standardami- Przygotowanie napoi dla gości restauracyjnych zgodnie z przyjętym zamówieniem- Obsługa sprzętu barowego⁃ Plano...

13.05.202413.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,2598 s