Filtruj

Praca Pracownik Fizyczny Magazynier - Elbląg

1-3 z 3 ofert pracy

Magazynier w Niemczech

GRUPA CONTRAINGRUPA CONTRAIN
Elbląg

Firma świadczy usługi logistyczne imagazynowe na skalę międzynarodową. Dysponuje nowoczesnymi narzędziami informatycznymi do zarządzania transportem idystrybucją. Każdy magazyn posiada regały niskiego iwysokiego składowania, wózki widłowe do przeładunku towaru lub wózki automatyczne. Doskonała ofer...

19.06.202419.06.2024
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier - sprzedawca

REKRUTACJAREKRUTACJA
Elbląg

Do naszego zespołu poszukujemy osób chętnych do długotrwałej współpracy na podstawie umowy o pracę , które angażują się w wykonywane obowiązki. Jeżeli nie boisz się pracy fizycznej i chcesz zdobyć doświadczenie w branży – wyślij do nas swoje CV! ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa klientów w oddziale -...

05.06.202405.06.2024

PLASTICS GROUPPLASTICS GROUP
Elbląg

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:przyjmowanie i rozładunek towarówmierzenie, liczenie oraz przygotowywanie towarów do wydaniawłaściwe składowanie towarów, zabezpieczające przed uszkodzeniem lub zniszczeniemoznaczanie towarów przechowywanych w magazynieutrzymanie magazynu w czystościobsługa maszyn i urządzeń ...

04.06.202404.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0617 s