Filtruj

Praca Pracownik Fizyczny - Gołdap

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK FIZYCZNY

nowa oferta
Gołdap

Zakres obowiązków: Czynności porządkowe na terenie zakładu pracy, dozór nad parkingiem, pobieranie opłaty za postój, utrzymanie porządku na posesji, grabienie liści. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik budowlany

HK MONTAGE SP. Z O.O.HK MONTAGE SP. Z O.O.
Gołdap

HK MONTAGE ZATRUDNIA! Szukamy MONTERÓW do montaży na budowach w całej Polsce - obecnie prowadzimy proces na stanowiska w Sosnowcu, Wrocławiu oraz Legnicy - zapewniamy zakwaterowanie! Nasze wymagania: doświadczenie w realizacji robót montażowych - np. montaż okien czy płyt współpraca z zespołem ...

09.05.202409.05.2024
od 5000 zł

Sprzedawca/Kasjer - Biedronka ul. Głuszyna

NORBERTNORBERT
Babki

Proszę o przesłanie CV - z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie. Przed wysłaniem CV zweryfikuj lokalizację swojej przyszłej pracy i możliwości dojazdu. Sklep sieci Biedronka w miejscowości Poznań ul. Głuszyna 273 poszukuje pracowników takich jak TY. Poszukujemy pracowników na stan...

15.05.202415.05.2024
od 5500 zł