Filtruj

Praca Pracownik Gastronomii - Piotrków Trybunalski

McDonald’s Piotrków Tryb., ul. Sulejowska 49– pracownik restauracji

MCDONALDS POLSKA SP. Z O.O.MCDONALDS POLSKA SP. Z O.O.
Piotrków Trybunalski

PRACUJ Z NAMI! Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy McDonald's! Dlaczego warto? McDonald's to jedna z najczęściej odwiedzanych restauracji na świecie, szerokie możliwości rozwoju, pewność zatrudnienia i niezwykła atmosfera. Aplikuj do McDonald's i przyrządzaj...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik gastronomii

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE “DUET” S. C.PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE “DUET” S. C.

przygotowywanie i wydawanie posiłków...

27.03.202427.03.2024

PRACOWNIK GASTRONOMII

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE DUET S. C.PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE DUET S. C.

Zakres obowiązków: przygotowywanie i wydawanie posiłków Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0469 s